Estetyka, biomechanika i funkcja żuchwy: mapa drogowa do doskonałości w ortodoncji

 • Data: 11 maja 2024
 • Miejsce: Warszawa
 • Cena: za 2 kursy ( 10-11.05.2024) 2990 zł Przy wpłacie do dnia 31.01.2024r.: 2690 zł Cena za kurs 11.05.2024 1890 zł. Przy wpłacie do dnia 31.01.2024r. 1790 zł

Wykładowcy:

 • Dr Giorgio Iodice

  Dr Giorgio Iodice uzyskał dyplom stomatologa, specjalizację z dziedziny ortodoncji i doktorat na Uniwersytecie “Federico II” w Neapolu. Otrzymał certyfikat doskonałości w ortodoncji we Włoszech od Italian Board of Orthodnotics (IBO) i European Board of Orthodontics. Od 2013 roku jest członkiem komisji egzaminacyjnej Italian Board of Orthodontics.
  Pracuje jako Profesor Kliniczny na Uniwersytecie w Neapolu, jest aktywnym członkiem wielu organizacji ortodontycznych min.: Sido, EOS, SIBOS, AIDOr i SIDA. Jego główne zainteresowania kliniczne i badania skupiają się na leczeniu dorosłych pacjentów, zastosowaniu miniimplantów ortodontycznych (TADS), relacjach zgryzowych i zaburzeniach skroniowo-żuchwowych. Współpracuje z czasopismami krajowymi i zagranicznymi, jest autorem licznych publikacji oraz wykładowcą na wielu kongresach i sympozjach.
 • Prof. Mauro Farella

  Mauro Farella jest profesoremi kierownikiem Katedry Ortodoncji na University of Otago, w Nowej Zelandii.
  Oprócz swojej pozycji, kieruje również Programem Badawczym "Craniofacial Research" i nadzoruje Program Specjalizacji z Ortodoncji,
  w tym doktoraty ze stomatologii. Jako specjalista w dziedzinie Ortodoncji, jest zarejestrowany zarówno w Nowej Zelandii, jak i we Włoszech, prowadząc wyłącznie prywatne praktyki poświęcone ortodoncji klinicznej. Jego obszary badawcze obejmują ortodoncję kliniczną, biomechanikę, mięśnie twarzoczaszki oraz badania stawu skroniowożuchwowego.
  Warto zaznaczyć, że jego międzynarodowe prace badawcze zaowocowały pozyskaniem grantów przekraczających milion euro.
  Jego umiejętności kliniczne i wiedza ekspercka są doceniane na całym świecie. Wykładał w 22 krajach i zdobył znaczące nagrody badawcze, takie jak Nagroda IADR im. Alana Dockinga oraz Nagroda Sir Johna Walsha. Pełni funkcję Zastępcy Redaktora naczelnego czasopism "Orthodontics and Craniofacial Research" i "Korean Journal of Orthodontics", a także zasiada w Radzie Redakcyjnej czasopisma "Journal of Oral Rehabilitation". Został mianowany Honorowym Profesorem na Uniwersytecie w Nankinie (Chiny) oraz Profesorem Adiunktem na Uniwersytecie w Cagliari (Włochy).